Przygotowania przed uroczystościami

PRZYGOTOWANIA PRZED UROCZYSTOŚCIAMI
2 listopada 2018 r., w dniu wolnym od zajęć edukacyjnych, przedstawiciele SU, tj. K. Kwapisz, R. Sobczak i N. Szczepanek oraz nauczyciele: M. Buczek, A. Kurzyńska – Puk i P. Wanat wraz z pracownikami szkoły: B. Kwapisz i B. Polską, wykonali gazetkę ścienną nawiązującą do 100 – lecia odzyskania Niepodległości oraz zaangażowali się w przygotowanie fotorelacji z rocznicowych przedsięwzięć, które były podejmowane przez szkołę. Fotorelacja będzie włączona do wystawy zaplanowanej na 9 listopada 2018 r. -
w czasie GALI PODSUMOWUJĄCEJ PROJEKT „SZKOŁY DLA NIEPODLEGŁEJ”, która odbędzie się w Zamościu.
Wymienionym osobom serdeczne dziękuję za pracę – A. Smarkala.

indeks

Zdjęcia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.