Najlepsi w klasyfikacji rocznej i końcowej – 2018/201

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA  W GORAJCU

PRYMUSEM SZKOŁY jest ŁUCJA POLAK ze średnią ocen 5,1

Oddział przedszkolny

Nagrody książkowe za piękne czytanie otrzymali:
1. Marcel Stańczyk
2. Kamila Szczepanek

Dyplomy za wysoką frekwencję otrzymali:
1. Bartłomiej Harkot
2. Izabela Osman
3. Hubert Wachowicz

Klasa I

Nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce otrzymali:
1. Patryk Charkot
2. Hubert Kuźma
3. Kacper Małyszek
4. Katarzyna Smarkala

Dyplomy z bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:
1. Malwina Głowala
2. Paulina Komornik
3. Adrian Wojtaszek
4. Wiktoria Wojtaszek

Dyplomy za wzorową  frekwencję otrzymali:
1. Patryk Charkot              - 99,60%
2. Katarzyna Smarkala     - 98,93%

Klasa II

Nagrodę książkową za wysokie wyniki w nauce otrzymała
Milena Polak

Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:
      1. Gabriela Mróz
      2. Oliwia Osman
      3. Hubert Pyda
      4. Alicja Wojtaszek

Nagrodę książkową za 100% frekwencję otrzymał Rafał Kubina

Dyplomy za wzorową  frekwencję otrzymali:
1. Gabriela Mróz       - 98,02%
2.
Michał Mróz          - 98,02%

Klasa IV
Nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:
1 Julia Olech                - 5,09
2.
Jakub Jarosławski   - 5,00
3.
Karolina Piwowarek – 4,91
Rodzice powyższych uczniów otrzymali Listy Gratulacyjne

Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:

1. Milena Wasil
2.Wiktoria Wachowicz

3. Justyna Kaziród

Nagrodę książkową za 100% frekwencję otrzymała Justyna Kaziród

Dyplom za wzorową  frekwencję otrzymał Jakub Jarosławski

Klasa V
Nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:
1. Izabela Malec                 – 4,83
2. Paulina Głowala            - 4,75
3. Wiktor Rybaczuk          - 4,75
Rodzice powyższych uczniów otrzymali Listy Gratulacyjne

Dyplom za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymała Zuzanna Smarkala

Dyplomy za wzorową  frekwencję otrzymali:
1. Agnieszka Wójcik          - 99,42%
2.
Łukasz Furmanek         - 99,30%
3.
Urszula Krzyszczak      - 98,72%
4.
Zuzanna Smarkala        - 98,72%
5.
Sebastian Sobczak         - 98,72%
6.
Wiktor Rybaczuk          - 98,48%
7.
Aleksandra Malec         - 98,25%

Klasa VI
Dyplom za wzorową  frekwencję otrzymał Sebastian Popko

Klasa VII 

Nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:
1. Piotr Bogaj        - 5,00
2. Jakub Smarkala  - 4,93
Rodzice powyższych uczniów otrzymali Listy Gratulacyjne

Dyplom za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymała Małgorzata Charkot

Klasa VIII 

Nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:
1. Łucja Polak         - 5,22
2. Kamila Kwapisz – 4,83
Rodzice powyższych uczniów otrzymali Listy Gratulacyjne

Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:
1.
Natalia Szczepanek
2. Kacper Piwowarek

Dyplomy za wzorową  frekwencję otrzymali:
1. Kacper Piwowarek        - 99,41%
2.
Łucja Polak                       - 99,41%
3.
Michał Bielak                  - 98,73%
4.
Kamila Kwapisz             - 98,73%

gratulacje 1

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.