Witamy po wakacjach!

Uczniowie Zespołu Szkół w Gorajcu we wtorek 1 września uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny 2015/ 2016.

Pierwszym elementem uroczystości była wspólna Msza Święta w Kościele Parafialnym w Gorajcu.

Następnie społeczność szkolna: nauczyciele, uczniowie i rodzice zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie zostali gorąco powitani przez Dyrektor Szkoły- p. Alinę Smarkala, która przywitała zgromadzonych gości a swoją szczególną uwagę skierowała do wszystkich uczniów po raz pierwszy przekraczających próg naszej szkoły.

Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Anny Kurzyńskiej- Puk aktywnie włączył się w organizację uroczystości przygotowując montaż słowno- muzyczny.

Po części oficjalnej odbyło się spotkanie uczniów z wychowawcami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.