NAJLEPSI W KLASYFIKACJI ROCZNEJ I KOŃCOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

PRYMUSEM SZKOŁY jest MILENA POLAK ze średnią ocen 5,36

KLASA I – WYCHOWAWCA GRAŻYNA MALINOWSKA

Nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

1. Marcel Stańczyk
2. Bartłomiej Szczepanek
3. Jakub Szczepanek

Dyplomy za wzorową frekwencję powyżej 98% otrzymali:

1. Jakub Szczepanek
2. Lena Zygmunt

Wyrazy uznania dla Rodziców!

KLASA II – WYCHOWAWCA LILIANNA MRÓZ

Nagrodę książkową za wysokie wyniki w nauce otrzymał:

1. Bartosz Smoter

Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:

1. Piotr Kaziród
2. Kamila Szczepanek

Dyplomy za wzorową frekwencję powyżej 98% otrzymali:

1. Bartosz Smoter

Wyrazy uznania dla Rodziców!

KLASA III – WYCHOWAWCA MAŁGORZATA RAPA

Nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

1. Patryk Charkot
2. Paulina Komornik
3. Adrian Wojtaszek
4. Kacper Małyszek
5. Hubert Kuźma

Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:

1. Malwina Głowala
2. Katarzyna Smarkala
3. Wiktoria Wojtaszek

Za pilność i sukcesy w nauce nagrodzony dyplomem został ucz. Krystian Popko

Dyplomy za wzorową frekwencję powyżej 98% otrzymali:

1. Patryk Charkot
2. Wiktoria Wojtaszek
3. Paulina Komornik
4. Hubert Kuźma

Wyrazy uznania dla Rodziców!

KLASA IV – WYCHOWAWCA WIESŁAWA ŚLIWIŃSKA-WYŁUPEK

Nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

1. Milena Polak – 5,36
2. Błażej Śliczniak -5,27
3. Oliwia Osman – 5,18
4. Rafał Kubina – 5,00
5. Wiktoria Książek – 4,91

Rodzice powyższych uczniów otrzymali Listy Gratulacyjne.

Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:

1. Julia Pyda
2. Gabriela Mróz
3. Michał Mróz

Dyplomy za wzorową frekwencję powyżej 98% otrzymali:

1. Rafał Kubina
2. Gabriela Mróz

Wyrazy uznania dla Rodziców!

KLASA VI – WYCHOWAWCA – JOANNA URBAN

Nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

1. Julia Olech – 5,33 
2. Karolina Piwowarek – 5,25
3. Jakub Jarosławski – 5,17
4. Milena Wasil – 4,75

Rodzice powyższych uczniów otrzymali Listy Gratulacyjne.

Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:

1. Wiktoria Wachowicz
2. Jakub Rożek

Dyplomy za wzorową frekwencję powyżej 98% otrzymali:

1. Jakub Jarosławski      
2. Justyna Kaziród
3. Karolina Piwowarek
4. Julia Olech
5. Dawid Smoter  
6. Oliwia Chorzępa
 
KLASA VII – WYCHOWAWCA ŁUKASZ RUSZTYN

Nagrodę książkową za wysokie wyniki w nauce i świadectwo z wyróżnieniem otrzymała:

1. Izabela Malec – 4,79   

Rodzice powyższej uczennicy otrzymali List Gratulacyjny.

Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymała:

1. Aleksandra Malec

Dyplomy za wzorową frekwencję powyżej 98% otrzymali:

1. Łukasz Furmanek
2. Wiktor Rybaczuk
3. Zuzanna Smarkala
4. Agnieszka Wójcik

KLASA VIII – WYCHOWAWCA KATARZYNA JAROSŁAWSKA

Nagrodę książkową za wysokie wyniki w nauce otrzymała:

1. Izabela Harkot

Opracowała – Alina Smarkala

unnamed (1)

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.