Drodzy Uczniowie!

Opublikowano: 14 maja, 2021

Od 17 maja powoli wracamy do nauczania stacjonarnego. Cieszymy się, że Was wreszcie na żywo zobaczymy. Pewnie wyrośliście i staliście się bardziej dojrzali. Niektórzy pewnie pozmieniali fryzury. Cieszymy się na to spotkanie z Wami. Nie martwcie się. To nie będzie czas nadmiaru kartkówek i sprawdzianów. Nie będzie presji na przyspieszenie realizacji programu. To ma być dobry czas dla nas wszystkich. Mamy już plan na ostatnie tygodnie, oprócz nauki:
–         będziemy nadrabiać zaległości towarzyskie,
–         budować relacje,
–         na nowo uczyć się być razem.
Opowiecie nam o Waszych radościach, sukcesach, a być może smutkach. Czekają sale lekcyjne, boisko, sala gimnastyczna. Powrócą przerwy na pogaduchy i zabawy z rówieśnikami. Wam i nam, po długich miesiącach nauki zdalnej, należy się dobry czas: pełen życzliwości, zrozumienia i uśmiechu. Razem będziemy tworzyli przyjazną i inspirującą atmosferę.

Rodziców i Uczniów zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem powrotu do szkoły i wytycznymi organizacyjnymi:

Stopniowy powrót do stacjonarnej pracy szkoły od 17 maja 2021 r.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne
i Pracownicy Niepedagogiczni
Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorajcu

440x480-powrot-do-szkoly

Wyróżnione

Przeczytaj również...