Eliminacje gminnego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Opublikowano: 7 kwietnia, 2022

W środę, 6 marca 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Gorajcu odbył się etap gminny Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Wzięli w nim udział uczestnicy wyłonieni w eliminacjach szkolnych w każdej szkole podstawowej z terenu gminy. Do etapu gminnego przystąpiło łącznie 24 uczniów w kategoriach klas I-IV i V-VIII. Młodzi pasjonaci wiedzy pożarniczej rozwiązywali test składający się z 20 pytań.

Wyniki Turnieju:

Grupa I (młodsza)
I miejsce – Bartłomiej Zych, PSP Zaburze
II miejsce – Wiktor Sałaban, PSP Radecznica
III miejsce – Kacper Małyszek, PSP Gorajec

Grupa II (starsza)
I miejsce – Aleksandra Woźnica, PSP Radecznica
II miejsce – Michał Furmanek, PSP Gorajec
III miejsce – Gabriela Kurowska, PSP Czarnystok

Zwycięzcy poszczególnych kategorii będą reprezentowali Gminę Radecznica na etapie powiatowym Turnieju w Zamościu.

Do etapu gminnego uczniów przygotowali: Pani Mariola Gwizdal, Pani Jolanta Poździk, Pan Piotr Wanat. Nagrody wręczyli: Wójt Gminy Radecznica – Pan Marian Szuper i Dyrektor PSP w Gorajcu – Pani Wiesława Śliwińska – Wyłupek. Z ramienia Gminy Radecznica konkurs przygotowała i zadbała o nagrody dla wszystkich uczestników Pani Kierownik USC a zarazem Sekretarz Gminnego Zarządu Związku OSP RP w Radecznicy dh.Wiesława Krukowska. Pomocy udzielał Pan Janusz Wachowicz – kierowca w jednostce OSP Radecznica.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników!

Zwycięzcom życzymy sukcesu na etapie powiatowym!

?????????????????????????????????????????????????????????????????

 

Wyróżnione

Przeczytaj również...