„Igrzyska Młodzieży Szkolnej” w piłce nożnej

Opublikowano: 10 października, 2019

W dniu 09 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w międzygminnych ,,Igrzyskach Młodzieży Szkolnej” w piłce nożnej.Zawody odbyły się na boisku typu orlik w miejscowości Nielisz. Uczestniczyły drużyny ze szkół podstawowych z Gorajca, Nielisza, Wierzby i Kalinowic. Były to najlepsze drużyny z gmin: Radecznica, Nielisz, Stary Zamość, Zamość.Nasza drużyna rozegrała trzy mecze. Zremisowała1:1 z drużyną SP Wierzba, wygrała 8:4 z SP Kalinowice i przegrała 0:3 z SP Nielisz, zwycięzcą całego turnieju. Ostatecznie zajęliśmy trzecie miejsce, niestety do rozgrywek powiatowych awansowała tylko pierwsza drużyna. Aby przejść dalej zabrakło nam jednej bramki, szkoda. Najskuteczniejszym zawodnikiem rozgrywek został uczeń Szkoły Podstawowej w Gorajcu Piotr Olech, jedną bramkę zdobył także Wojciech Ładosz. Gratulujemy całej drużynie i dziękujemy Panu Zbigniewowi Buczkowi nauczycielowi wychowania fizycznego za przygotowanie zawodników.

part000001(15)?????????????????????????????????????????????????????????????????

 

Wyróżnione

Przeczytaj również...