Projekt edukacyjny z biologii

Opublikowano: 23 marca, 2018

Projekt przedmiotowy z biologii pt. „Jak dbać o nasz układ ruchu?” realizowały uczennice z klasy II gimnazjum: Sylwia Ducher, Kamila Kaziród i Marta Polak. Podczas wystąpienia dziewczynki wygłosiły wiersz pt. „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Następnie przedstawiły prezentację multimedialną dotycząca aparatu ruchu. Po jej zakończeniu wykonały „Pląs gimnastyczny”. Do wspólnej zabawy przy muzyce zaprosiły koleżanki. Podsumowaniem projektu było wystąpienie pani Agnieszki Chorzepa mgr fizjoterapii, która przeprowadziła szkolenie uczniów naszej szkoły na temat „Jak zachować się w sytuacji urazu na lekcji wychowania fizycznego”. Uzyskana dzięki temu wiedza pozwoli na sprawniejsze udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym. Dziękujemy pani za cenne informacje i praktyczne wskazówki! Opiekunem projektu była pani Katarzyna Jarosławska.
Projekt edukacyjny z biologii

Wyróżnione

Przeczytaj również...