Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Opublikowano: 28 czerwca, 2020

W ostatnich miesiącach z uwagi na zagrożenie rozprzestrzenianiem COVID-19 zmieniła się cała edukacja. Uczniowie uczyli się w domach. Wszyscy poznawaliśmy nowe formy i metody pracy i współdziałania. Realizując kształcenie na odległość napotykaliśmy wiele trudności, jednak ostatecznie udało nam się osiągnąć nasz wspólny sukces dydaktyczny. Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Drodzy uczniowie, pracowaliście wytrwale. Z zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją dążyliście do uzyskania jak najlepszych wyników w nauce. Z dumą możemy powiedzieć, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych przez Was sukcesów dydaktycznych.
W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii, w szkole nie odbyło się tradycyjne zakończeniem roku szkolnego. Tylko uczniowie klas: siódmej i ósmej uczestniczyli w oficjalnych uroczystościach. Wspólne spotkanie odbyło się na sali gimnastycznej i podyktowane było chęcią pożegnania uczniów opuszczających szkołę. Podczas wystąpienia Pani Dyrektor wręczyła uczniom nagrody i dyplomy za szczególne osiągnięcia. Podziękowała młodzieży za sumienne wywiązywanie się z obowiązków szkolnych, rodzicom za wspieranie dzieci w nauce na odległość, kadrze nauczycielskiej za pełne zaangażowania wykonywanie obowiązków zawodowych. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie klasy siódmej odczytali słowa pożegnania i wręczyli upominki starszym kolegom i koleżankom z klasy ósmej. Następnie nasi absolwenci przedstawili przygotowaną prezentację z życia swojej klasy. W ramach pożegnania przekazali na ręce Pani Dyrektor drzewko ozdobne, które zostało wysadzone przed salą gimnastyczną. Będzie nam teraz zawsze przypominało absolwentów roku szkolnego 2019/2020.
Po zakończeniu spotkania uczniowie klas VII i VIII udali się do sal lekcyjnych, gdzie
z zachowaniem reżimu sanitarnego odebrali świadectwa promocyjne i końcowe. Uczniowie pozostałych klas mieli możliwość otrzymania świadectw od wychowawców w określonych godzinach, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.
Wszystkim naszym uczniom życzymy samych słonecznych dni i mnóstwa uśmiechu podczas letniego wypoczynku. Wreszcie oficjalnie mogą rozpocząć swoje upragnione
i wyczekane wakacje. Do zobaczenia we wrześniu!

75388177_3004139946329701_5029233820783242856_o

?????????????????????????????????????????????????????????????????

Wyróżnione

Przeczytaj również...