Upragnione wakacje nadeszły…

Opublikowano: 25 czerwca, 2016

Dobiegł końca rok szkolny. Nadszedł czas upragnionych wakacji. Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 rozpoczęła msza św. w Kościele Parafialnym w Gorajcu. Dalsze uroczystości miały już miejsce w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Gorajcu. Pożegnaliśmy naszych wspaniałych uczniów i absolwentów z klasy VI i z  klas III. Pani Dyrektor Alina Smarkala w imieniu swoim i Grona Pedagogicznego podziękowała wszystkim za trud
i wysiłek włożony w zdobywanie wiedzy. Nagrody za swoją pracę otrzymali uczniowie ze średnią powyżej 4,75. Prymusem SP jest Damian Buczek, uczeń klasy VI ze średnią ocen; 5,36.  Natomiast prymusem PG  Aleksandra Hołowińska  z klasy IIIb ze średnią ocen  5,22. Rodzicom wszystkich nagrodzonych wręczono Listy Gratulacyjne z wyrazami uznania
i szacunku za trud włożony w wychowanie swoich pociech.
Doceniona została również obowiązkowość. Uczniowie odebrali dyplomy za 100% frekwencję. Pani Dyrektor słowa podziękowania skierowała do uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników, służących  pomocą, radą i zaangażowaniem. Życzyła wszystkim szczęśliwych i radosnych wakacji, przypominając o bezpieczeństwie podczas odpoczynku. Chciałoby się zatrzymać czas, „ale to już było i nie wróci więcej…”

Wyróżnione

Przeczytaj również...