Z pokłonem Jezusowi…

Opublikowano: 3 stycznia, 2016

Dziękuję wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, absolwentom i pracownikom szkoły, którzy wzięli udział w dzisiejszym Orszaku 3 Króli. Mimo niesprzyjających warunków, grupa reprezentująca Orszak Azjatycki była liczna. Szczególne słowa uznania należą się najmłodszym dzieciom, jak również uczniom  kl. I gimnazjum:  Julii Małysz,  Emilii Nawrockiej, Sebastianowi Mielcarek, absolwentce naszej szkoły – Beacie Mielcarek, Edycie Kruszyńskiej – ucz. kl. V, SP w Czarnymstoku, którzy  ładnie prezentowali się na koniach. Oprócz Króla były  szczególną atrakcją tego orszaku. Pan Krzysztof Mielcarek i Pan Wiesław Górniak włożyli swój trud w przygotowanie i transport koni oraz organizację zaprzęgów konnych do wszystkich orszaków. U nas zaprzęgiem konnym powoził  Pan Jerzy  Tutka, na którym jechał zespół  ludowy  „Andrzejkowe Nutki” z Mokregolipia. Kobiety swoim śpiewem uatrakcyjniły pochód.
Nasi absowenci: Małgorzata Kwiatkowska, Agnieszka Olech, Dominik Pawluk i Kamil Szczepanek zaangażowali się poprzez grę w orkiestrze dętej „Zaburze”, która uświetniła całą uroczystość.
Wszystkim wymienionym osobom, w imieniu całej społeczności szkolnej  składam serdeczne podziękowanie.  W załączeniu zdjęcia wykonane przez absolwentkę – Amelię Smarkalę.
Alina Smarkala

Foto 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

Wyróżnione

Przeczytaj również...