NAJLEPSI W KLASYFIKACJI ROCZNEJ I KOŃCOWEJ – 2019/2020 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GORAJCU

PRYMUSEM SZKOŁY jest JAKUB SMARKALA ze średnią ocen 5,28

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY – WYCHOWAWCA GRAŻYNA MALINOWSKA

Nagrody książkowe za zaangażowanie i wzorowe wypełnianie zadań podczas zdalnego nauczania otrzymali:
1. Milena Mazurek
2. Alicja Mróz
3. Jakub Radowski
4. Bartłomiej Szczepanek
5. Miłosz Szylar
6. Oskar Wójcik
7. Lena Zygmunt

Wyrazy uznania dla Rodziców!

KLASA I – WYCHOWAWCA LILIANNA MRÓZ

Nagrodę książkową za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymał Michał Gozdecki.

Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:
1. Piotr Kaziród
2. Kamila Szczepanek
3. Hubert Wachowicz

Dyplomy za pilną i systematyczną pracę w czasie nauki zdalnej otrzymali:
1. Bartłomiej Harkot
2. Wiktoria Chołota
3. Sandra Cielica
4. Michał Gozdecki
5. Piotr Kaziród
6. Maria Kruszyńska
7. Kamila Szczepanek
8. Hubert Wachowicz

Wyrazy uznania dla Rodziców!

KLASA II – WYCHOWAWCA MAŁGORZATA RAPA

Nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce otrzymali:
1. Patryk Charkot
2. Adrian Wojtaszek

Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:
1. Hubert Kuźma
2. Kacper Małyszek
3. Paulina Komornik
4. Katarzyna Smarkala
5. Malwina Głowala
6. Wiktoria Wojtaszek

Nagrodę książkową za 100% frekwencję otrzymała Paulina Komornik

Dyplomy za wzorową frekwencję otrzymali:
1. Malwina Głowala – 98,99%
2. Katarzyna Smarkala – 97,38%

Dyplomy za pilną i systematyczną pracę w czasie nauki zdalnej otrzymali:
1. Patryk Charkot
2. Malwina Głowala
3. Szymon Grzywna
4. Bartłomiej Kapka
5. Paulina Komornik
6. Hubert Kuźma
7. Kacper Małyszek
8. Krystian Popko
9. Katarzyna Smarkala
10. Adrian Wojtasezk
11. Wiktoria Wojtaszek

Wyrazy uznania dla Rodziców!

KLASA III – WYCHOWAWCA MAGDALENA BUCZEK

Nagrodę książkową za wysokie wyniki w nauce otrzymała
Milena Polak

Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:

1. Oliwia Osman
2. Hubert Pyda
3. Wiktoria Książek

Nagrodę książkową za 100% frekwencję otrzymał Rafał Kubina

Dyplomy za wzorową frekwencję otrzymali:
1. Wiktoria Książek – 99,40%
2. Oliwia Osman – 99,10%
3. Milena Polak – 99,10%
4. Szymon Chorzępa – 98,4%

Dyplomy za pilną i systematyczną pracę w czasie nauki zdalnej otrzymali:
1. Szymon Chorzępa
2. Dominik Harkot
3. Wiktoria Książek
4. Rafał Kubina
5. Gabriela Mróz
6. Michał Mróz
7. Oliwia Osman
8. Milena Polak
9. Hubert Pyda
10. Julia Pyda
11. Alicja Wojtaszek

Wyrazy uznania dla Rodziców!

KLASA V – WYCHOWAWCA – JOANNA URBAN

Nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:
1. Jakub Jarosławski – 5,25 – Prymus klasy
2. Karolina Piwowarek – 5,25 – Prymus klasy
3. Julia Olech – 5,17
4. Milena Wasil – 5,08
5. Wiktoria Wachowicz – 4,75

Rodzice powyższych uczniów otrzymali Listy Gratulacyjne.

Nagrodę książkową za 100% frekwencję otrzymała Justyna Kaziród.

Dyplomy za wzorową frekwencję otrzymali:
1. Karolina Piwowarek – 99,80%
2. Jakub Jarosławski – 99,30%
3. Kacper Kwapisz – 98,90%

KLASA VI – WYCHOWAWCA ŁUKASZ RUSZTYN

Nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:
1. Izabela Malec – 5,08 – Prymus klasy
2. Paulina Głowala – 4,75
3. Aleksandra Malec – 4,83
4. Zuzanna Smarkala – 4,83

Rodzice powyższych uczniów otrzymali Listy Gratulacyjne.

Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymały:
1. Dominika Furlepa
2. Natalia Kapka

Nagrodę książkową za 100% frekwencję otrzymała Urszula Krzyszczak.

Dyplomy za wzorową frekwencję otrzymali:
1. Zuzanna Smarkala – 99,84%
2. Paulina Głowala – 99,51%
3. Izabela Malec – 99,03%
4. Wiktor Rybaczuk – 98,71%
5. Wiktoria Pyda – 97,25%

KLASA VII – WYCHOWAWCA KATARZYNA JAROSŁAWSKA

Nagrodę książkową i świadectwo z wyróżnieniem otrzymała
Izabela Harkot – 4,79 – Prymus klasy

Rodzice powyższej uczennicy otrzymali List Gratulacyjny.

Nagrodę książkową i dyplom za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymał Sebastian Popko.

Dyplom za wzorową frekwencję otrzymali:
1. Sebastian Popko – 98,80%
2. Paweł Wójcik – 98,60%

KLASA VIII – WYCHOWAWCA TERESA HARKOT

Nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:
1. Jakub Smarkala – 5,28 – Prymus klasy
2. Małgorzata Charkot – 5,17
3. Piotr Bogaj – 5,05

Rodzice powyższych uczniów otrzymali Listy Gratulacyjne.

Dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:
1. Paweł Bogaj
2. Franciszek Tutka

Dyplom za wzorową frekwencję otrzymał Jakub Smarkala – 99,20%

Opracowała – Alina Smarkala

106717722_3009352472475115_2947934191858201510_n

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.