Opublikowano: 19 lutego, 2018

Zimowe atrakcje

W dniu 19.02.2018r. uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej uczestniczyli w wyjeździe na stok do Szopowego. Uczestniczyło 24 uczniów z klasy czwartej, piątej i szóstej szkoły podstawowej. Spędziliśmy miło kilka godzin w pięknych okolicznościach przyrody biorąc udział w licznych atrakcjach takich jak: jazda na nartach, sankach, workach i pontonach.

Dla młodszych dzieci  było to pierwsze spotkanie z nartami. Większość w błyskawicznym tempie opanowała podstawy techniki jazdy na oślej łączce i mogła doskonalić technikę  na trudniejszych trasach.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom – państwu Magdalenie i Piotrowi Rybaczuk, którzy pełnili rolę opiekunów i pomocników instruktora.
Kierownik wycieczki: Zbigniew Buczek, opiekunowie: Magdalena Buczek, Łukasz Rusztyn.
Opracowała Magdalena Buczek