Owoce Jubileuszu 100 –lecia Szkoły w Gorajcu

Opublikowano: 4 marca, 2018

1318 (3)
fot. Józefa Szczepanka – pierwszego nauczyciela Szkoły w Gorajcu

Obchodzone w poprzednim roku uroczystości Jubileuszowe 100 – lecia Szkoły w Gorajcu, a przy tym udostępnione informacje o sukcesach edukacyjnych uczniów, stały się okazją do wprowadzenia w naszej szkole „Nagrody im. Józefa Szczepanka – pierwszego nauczyciela  Szkoły Podstawowej w Gorajcu dla najlepszego matematyka”, czyli ucznia za osiągnięcia w dziedzinie matematyki i przedmiotów ścisłych.

Projektodawcą i Fundatorem nagrody są Państwo Teresa i Józef Przytyccy zamieszkali w Bethesda, Maryland USA.  Pani Teresa jest wnuczką Józefa Szczepanka, pierwszego nauczyciela Szkoły w Gorajcu.

Za ten wspaniały gest  społeczność szkolna Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorajcu (uczniowie, rodzice, dyrektor szkoły wraz z nauczycielami, pracownicy administracji i obsługi) – Fundatorom Nagrody składają serdeczne podziękowanie.

Regulamin Nagrody zamieszczony jest na stronie szkoły w zakładce „Dokumentacja”
Alina Smarkala – dyrektor szkoły