Uroczystość opłatkowa

Opublikowano: 23 grudnia, 2015

W dniu 22 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół w Gorajcu odbyła się uroczystość opłatkowa. Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum odegrali sztukę bożonarodzeniową, którą przygotowali pod kierunkiem nauczycieli: Marii Koprowskiej, Teresy Harkot, ks. Zbigniewa Szczygła i Waldemara Paska. Dekorację do przedstawienia wykonali uczniowie przy pomocy: Magdaleny Buczek, Barbary Kwapisz i Piotra Wanata.
Po występach artystycznych cała społeczność szkolna, rodzice, oraz przybyli goście podzielili się opłatkiem i poczęstowali przygotowanymi potrawami wigilijnymi. W uroczystości wziął udział Wójt Gminy Radecznica Edward Polak oraz emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły.
Dzielenie się opłatkiem i wspólne przeżywanie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia jest niezwykle ważne dla każdego z nas, zarówno dla uczniów, rodziców, nauczycieli oraz przybyłych gości.