Sprawozdanie z zabawy choinkowej

Opublikowano: 27 stycznia, 2016

W dniu 23 stycznia 2016 roku w Zespole Szkół w Gorajcu odbyła się zabawa choinkowa. Przy dobrej muzyce bawili się uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Dzięki zaangażowaniu
i życzliwości rodziców uczniowie poczęstowani zostali kolacją. Miłym akcentem były odwiedziny absolwentów, którzy są zawsze serdecznie witani w murach naszej szkoły.

Punktem kulminacyjnym zabawy był polonez pięknie odtańczony przez  uczniów z klas III wspieranych przez koleżanki i kolegów z klas I i II. Choreografię do  tańca przygotowali  nauczyciele wychowania fizycznego: pan Sebastian Plewa i pan Zbigniew Buczek. Wśród zgromadzonych gości był pan Edward Polak Wójt Gminy Radecznica.

Zabawa choinkowa to wspólne święto uczniów, rodziców, nauczycieli i społeczności lokalnej. Za trud przygotowania szczególne podziękowania należą się rodzicom.

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Gorajcu