Zawody strzeleckie

Opublikowano: 24 maja, 2017

Dnia 16 maja 2017r. uczniowie Zespołu Szkół w Gorajcu brali udział w zawodach strzeleckich organizowanych dla szkół gimnazjalnych z terenu Gminy Radecznica z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Młodzież w postawie leżącej strzelała z karabinka sportowego KBKS 5,6 mm do tarcz z odległości 50 m. Ocenianych było 10 strzałów plus 3 próbne. Klasyfikacje przeprowadzono w kategorii zespołowej i indywidualnej dla dziewcząt i chłopców. Najlepsi z najlepszych otrzymali medale i dyplomy ufundowane przez Wójta Gminy Radecznica.
Wśród dziewcząt naszej szkoły najcelniejszym okiem wykazała się Natalia Czarnecka, wśród chłopców najwięcej trafień zaliczył Ferenc Michał – oboje zajęli II miejsca w klasyfikacji indywidualnej.

W klasyfikacji drużynowej najwięcej pkt. zdobyli- zajmując I miejsce- uczniowie z Zespołu Szkół w Gorajcu w składzie: Dawid Cielica, Michał Ferenc, Marek Grzywna- uzyskując 264 pkt.

Wyniki uczniów Zespołu Szkół w Gorajcu przedstawiają się następująco:
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
Dziewczęta:
1. Czarnecka Natalia – 84 pkt. /100
2. Wypych Magdalena – 79 pkt. /100
3. Czok Patrycja -73 pkt. /100
Chłopcy:
1. Ferenc Michał – 98 pkt. /100
2. Sykała Kacper – 89 pkt./100 , Harkot Patryk– 89 pkt./100
3. Altbaum Damian– 88 pkt./100, Cielica Dawid-– 88 pkt./100
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1.Dawid Cielica, Micha Ferenc, Marek Grzywna  – 264 pkt.
2. Filip Dziura, Kacper Sykała, Szymon Czok – 262 pkt.
3.Piotr Harkot, Michał Kurek, Mateusz Sykała –  194 pkt.
4. Czarnecka Natalia, Nawrocka Emilia, Ruska Kamila- 178pkt.
Wszystkim uczestnikom, w szczególności zwycięzcom, serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów!