OGŁOSZENIE!

Opublikowano: 26 stycznia, 2018

Dnia 27 stycznia 2018 r. (sobota) Rada Rodziców przy Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorajcu organizuje zabawę choinkową dla uczniów tejże szkoły, początek  o godz. 1400.
O godzinie 1700 tradycyjnym polonezem w wykonaniu uczniów gimnazjum, rozpocznie się „Bal Gimnazjalisty”. Wcześniej  grupa najmłodszych dzieci z klas 0- I zaprezentuje taniec ludowy, natomiast klasa IV  przedstawi układ taneczny tańca nowoczesnego.

Podczas zabawy dyżury pełnić będą rodzice i nauczyciele. W celu zapewnienia bezpieczeństwa organizatorzy zastrzegają sobie prawo do kontroli toreb i plecaków  przy wejściu do szkoły. Informujemy również, że młodzież nie może wnosić do budynku szkoły żadnych napojów,  Rada Rodziców  zapewnia herbatę w  stołówce, dodatkowo istnieje możliwość nabycia napojów w sklepiku szkolnym.

W trakcie zabawy uczniowie nie będą mogli opuszczać budynku szkolnego. Wychodząc do domu- po zakończonej imprezie- uczeń musi zostać odebrany przez rodziców za wiedzą  osób  pełniących dyżur.