Opublikowano: 20 lutego, 2018

Sto Lat naszym Babciom i Dziadkom!

Dnia 20 lutego o godz. 11.00 w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie przybyli, by wziąć udział w obchodach tego święta. Wyrazy szacunku i życzenia dostojnym gościom złożyła Pani dyrektor Alina Smarkala. Wójt Gminy Radecznica – Pan Marian Szuper, który skorzystał z zaproszenia i zaszczycił nas swoim przybyciem również dołączył się do życzeń i skierował do zacnych gości miłe słowa.
Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I, III zaprezentowały przygotowane pod kierunkiem swoich wychowawców: Lilianny Mróz, Lucyny Paszko i Małgorzaty Rapy okolicznościowe wiersze i piosenki. Mali artyści z przejęciem starali się jak najlepiej zaprezentować. Goście natomiast ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
Po odśpiewaniu „Stu lat” i wręczeniu kolorowych serduszek oraz uściskaniu swojej babci
i dziadka, wszyscy częstowali się słodkościami przygotowanymi przez rodziców.
Dziękujemy dostojnym gościom za przybycie życząc jeszcze raz zdrowia, samych tylko radosnych dni i pociechy z wnuków. Niezastąpionym mamom jesteśmy wdzięczni za przygotowanie poczęstunku, obsługę w czasie uroczystości i prace porządkowe. Słowa podziękowania za pomoc należą się też pracownikom naszej szkoły.

Opracował Zespół edukacji wczesnoszkolnej PSP w Gorajcu