„Trzymaj formę”

Opublikowano: 17 marca, 2018

W dniu 15 marca 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Gorajcu odbył się pierwszy etap konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym ,,Trzymaj Formę”. Trwający 40 minut test przeprowadzono w pracowni komputerowej w dwóch turach. Dostęp do zadań konkursowych możliwy był wyłącznie on-line po uprzednim zalogowaniu się przy użyciu otrzymanych wcześniej loginów i haseł.
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
I tura :
1. Paulina Cichoń
2. Agnieszka Flak
3. Kamila Kwapisz
4. Julia Małysz
5. Łucja Polak
6. Roksana Sobczak
7. Kinga Szczepanek
8. Natalia Szczepanek

II tura
1. Damian Buczek
2. Albert Deruś
3. Kacper Gruszka
4. Anita Małysza
5. Rafał Piwowarek
6. Marta Polak
7. Szymon Sołtys
8. Kacper Sykała

Do II etapu – powiatowego zakwalifikowani zostaną uczniowie, którzy uzyskają najwyższe wyniki, nie niższe jednak niż 80% maksymalnej możliwej do zdobycia liczby punktów. Liczba uczestników II etapu nie może być większa niż 200. Liczba ta może być zwiększona, jeśli uczestnik (uczestnicy) etapu szkolnego z pozycji 201 i następnych uzyskali taką samą liczbę punktów jak uczeń z pozycji 200. Decyzję o poszerzeniu listy uczniów zakwalifikowanych do II etapu podejmuje Komisja Konkursowa.
Koordynatorem konkursu w szkole jest nauczyciel – Zbigniew Buczek.