Konkurs ortograficzny

Opublikowano: 30 marca, 2015

W dniu 05 marca 2015r. w Szkole Podstawowej w Gorajcu został przeprowadzony szkolny konkurs ortograficzny, podczas którego zostali wyłonieni uczniowie do etapu gminngo: z kl. III- Oliwia Łosiewicz, kl. IV- Natalka Szczepanek, KL. V-Krystian Książek, kl. VI- Paulina Kurek. Uczniowie Ci reprezentowali naszą szkołę 10 marca 2015r. w Gminnym Konkursie Ortograficznym „Gminny Mistrz Ortografii”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Czarnymstoku. Osiągnięcia naszych uczniów to: w kategorii kl. III- Oliwia Łosiewicz –III miejsce, w kategorii kl. IV- VI Natalia Szczepanek i Krystian Książek – I miejsce. Uczniowie otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

Dnia 26 marca 2015r. w Szkole Podstawowej w Gorajcu został przeprowadzony II etap konkursu matematycznego kl. III MiMaK. Naszą szkołę reprezentowali (Jakub Smarkala, Oliwia Łosiewicz i Franciszek Tutka). Do etapu III (finału) zakwalifikował się Jakub Smakala.