Opublikowano: 16 czerwca, 2016

W dniu 15 czerwca 2016r. miała miejsce druga część prezentacji uczniowskich projektów edukacyjnych. Tego dnia zaprezentowały się trzy grupy projektowe. Jako pierwsi wystąpili: Izabela Charkot, Aleksandra Osman, Kamila Dziduch, Marek Grzywna oraz Patryk Glina z międzyprzedmiotowym projektem „Crazy kings and cool queens- Monarchia angielska (1485-1603) Dynastia Tudorów/ House of Tudor”. Opiekunami grupy byli pani Wiesława Śliwińska-Wyłupek i pan Leszek Różański.

„Bajkał-Perła Syberii”- to temat kolejnego projektu, nad którym pracowała grupa w składzie: Damian Altbaum, Jakub Ładosz, Sylwester Cielica, Dawid Cielica pod kierunkiem pani Marii Koprowskiej.

Marta Ferenc, Manuela Koczot, Ewelina Kosonoga, Karolina Nowak oraz Agata Deruś- uczennica klasy IIIb, wystąpiły z projektem zatytułowanym „Tablo naszej szkoły”, w którym przybliżyły sylwetki naszych absolwentów z rocznika 2012-2015.

Wszystkie projekty zostały bardzo wysoko ocenione przez komisję w składzie: pani Barbara Kwapisz, pani Teresa Kwiatkowska oraz pani Anna Kurzyńska-Puk.