Sprzątanie świata

Opublikowano: 27 września, 2015

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły włączyli się wzorem lat poprzednich  w akcję ,,Sprzątania świata”, przebiegającą pod hasłem ,,Wyprawa- poprawa”. Akcję, która miała miejsce 17 września poprzedziło rozpoznanie miejsc, które należy szczególnie posprzątać. Dotyczyło to w szczególności terenu boiska na tzw. ,,Grądku” na którym miał się odbyć w najbliższą niedzielę coroczny  zjazd zaprzęgów konnych oraz otoczenia remizy strażackiej w Starej Wsi. Te miejsce i kilka innych pięknie i z zaangażowaniem posprzątali nasi uczniowie, będący pod opieką swoich nauczycieli i wychowawców. Akcja została zauważona przez naszych mieszkańców, którzy w rozmowach indywidualnych chwalili tą działalność. Życzylibyśmy wszystkim, aby w następnych latach było coraz mniej miejsc do posprzątania, i wszyscy dbali o swoje środowisko.

M. Szkołut