Podziękowania!!!

Opublikowano: 1 lutego, 2021

29 stycznia 2021 r. był ostatnim dniem pracy Pani Teresy Chorzępy, która przeszła na zasłużoną emeryturę. To szczególny moment, który warto odpowiednio uczcić – zwłaszcza, jeśli wyznacza on koniec wieloletniej i owocnej współpracy. Choć dzień ten stanowi koniec kariery zawodowej, to nie należy zapominać, że wyznacza także nowy etap w życiu człowieka, kiedy można realizować niespełnione plany!

Droga Pani Tereso, dziękujemy za te piękne lata, lojalność oraz trud włożony w pracę w naszej szkole. Wyrażamy także nadzieję, że nie zapomni Pani o nas i podobnie jak my wszyscy, będzie dobrze wspominać spędzone tutaj chwile. Chcemy zapewnić, że będzie Pani u nas zawsze mile widzianym gościem. Życzymy dużo zdrowia, pogody ducha, dostatku, delektowania się czasem wolnym  i samych miłych chwil.

Dyrektor,
oraz Pracownicy Obsługi