Pasowanie pierwszoklasistów na czytelników

Opublikowano: 23 marca, 2018

23 marca 2018 roku w naszej szkole uczniowie klasy I zostali pasowani na czytelników. Na uroczystość przybyli zaproszeni rodzice, uczniowie klasy III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. W czasie uroczystej akademii pojawiły się postacie z książek: Książkowy Ludek, Krasnoludki, Kopciuszek, Czerwony Kapturek oraz Mądra Księga.
Wszyscy pierwszoklasiści zostali zaliczeni do grona czytelników, a na pamiątkę otrzymali dyplomy i książeczki.
Po części oficjalnej, dzieci udały się do biblioteki, gdzie podpisały swoje karty czytelnika i dokonały pierwszych wypożyczeń.
Uroczystość została przygotowana przez wychowawczynię klasy I- Panią Lucynę Paszko, na czytelnika pasowała bibliotekarka- Pani Ewa Huber, a dyplomy wręczała Pani Dyrektor Alina Smarkala. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego ważnego przedsięwzięcia.
Z dniem pasowania zapraszamy pierwszoklasistów jako pełnoprawnych czytelników do systematycznego wypożyczania książek!
Pasowanie pierwszoklasistów na czytelników
Pasowanie na czytelnika – w bibliotece

Wyróżnione

Przeczytaj również...