Turniej BRD

Opublikowano: 1 maja, 2018

W dniu 30 kwietnia 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Gorajcu. odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2018

Głównym celem Turnieju są działania na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego dzieci i młodzieży szkolnej.

W eliminacjach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Radecznica: SP Czarnystok ( Kacper Berdzik, Krystian Grzywna, Paulina Piwowarek, Edyta Kruszyńska – w zastępstwie Michał Furlepa, opiekun Piotr Wanat), SP Gorajec ( Paweł Bogaj, Kacper Mazurek – w zastępstwie Piotr Bogaj, Małgorzata Charkot, Oliwia Łosiewicz, opiekun Piotr Wanat), SP Zaburze ( Paweł Hadam, Daria Mucha, Paulina Nizioł, Bartłomiej Magdziarz, opiekun Piotr Wanat), SP Radecznica ( Lidia Dumała, Julia Mazurek, Norbert Bielak, Kamil Krukowski, opiekun Mariola Gwizdal) oraz drużyny z Gimnazjum w Radecznicy ( Piotr Smęt, Paulina Bielecka, Aleksandra Weklak, opiekun Piotr Wanat) i Gimnazjum w Gorajcu ( Szymon Sołtys, Adam Bogaj, Maria Duer, opiekun Piotr Wanat).

Wyniki uczniów szkół podstawowych:

I miejsce – SP w Radecznicy

II miejsce – SP w Czarnymstoku

III miejsce – SP w Zaburzu

IV miejsce – SP w Gorajcu.

I miejsce indywidualnie zajął Norbert Bielak ze Szkoły Podstawowej w Radecznicy.

Wyniki uczniów gimnazjum:

I miejsce – Gimnazjum w Radecznicy

II miejsce – Gimnazjum w Gorajcu

I miejsce indywidualnie zajęła Maria Duer z Gimnazjum w Gorajcu.

Na eliminacjach powiatowych, w dn. 12 maja w Grabowcu, Gminę Radecznica będą reprezentowały drużyny, które zajęły pierwsze miejsca, tj. SP w Radecznicy i PG w Radecznicy.
Życzymy uczniom jak najlepszych wyników w kolejnych wzmaganiach konkursowych!

Turniej BRD