„KAŻDY MA COŚ, CO MOŻE DAĆ INNYM”

Opublikowano: 14 grudnia, 2018

Dyrektor szkoły, nauczyciele i pracownicy oraz wolontariusze   Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorajcu pragną wyrazić serdeczne podziękowanie mieszkańcom Gorajca i okolic za zaangażowanie i wsparcie podczas sprzedaży zniczy na rzecz misji. Wyrazy wdzięczności kierujemy też do firmy Produkcja i Handel Michał Staniszewski, za pomoc w organizacji przedsięwzięcia. Otrzymaliśmy znicze po konkurencyjnych cenach oraz mieliśmy możliwość wypożyczenia …stołów. Całkowity dochód w kwocie 1679,28 zł zostanie przekazany na wyposażenie  przedszkola w chrześcijańskiej wiosce w Afryce. Cieszymy się bardzo, że razem możemy pomóc.   Jednocześnie chcemy serdecznie zaprosić na Kiermasz ozdób Bożonarodzeniowych, które brały udział w Międzyszkolnym Rodzinnym Konkursie  organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Gorajcu. Kiermasz odbędzie się 16 grudnia  2018 r. po mszach świętych przy Kościele Parafialnym w Gorajcu. Dochód ze sprzedaży również zostanie przekazany na misje.

7957d62a-90fe-4e00-a79a-8db3d8d3a2b4