„KRESOWA PACZKA”

Opublikowano: 17 grudnia, 2018

W odpowiedzi  na apel stowarzyszenia „Wołyński Rajd Motocyklowy” z Puław, społeczność Szkoły Podstawowej w Gorajcu przystąpiła do przedświątecznej akcji charytatywnej „Kresowa Paczka”. Ideą tej inicjatywy jest okazanie wsparcia materialnego Polakom, którzy dotąd mieszkają na wschodnich Kresach. Nasza społeczność lokalna – mieszkańcy Gorajca i okolic ofiarowali dwadzieścia osiem kartonowych paczek z darami, na które składały się trwałe artykuły żywnościowe, słodycze oraz przydatna chemia gospodarcza. Do paczek dołączone zostały  kartki świąteczne wraz z życzeniami od całej społeczności szkolnej i lokalnej, własnoręcznie wykonane przez uczniów. Wszystkie dary  trafią do naszych Rodaków  mieszkających na Wołyniu. Dziękujemy ofiarodawcom i wszystkim zaangażowanym w przedsięwzięcie!

20181213_144757       ?????????????????????????????????????????????????????????????????