NA POMOC DZIECIOM W SYRII

Opublikowano: 29 października, 2019

W dniu wczorajszym i dzisiejszym przedstawiciele Wolontariatu Szkolnego: uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły zaangażowali się w sprzedaż zniczy na wiejskim placu targowym i przy kościele parafialnym w Gorajcu.
Sprzedaż jest planowana również przy miejscowym cmentarzu w najbliższy czwartek i piątek oraz w szkole, w tym tygodniu.
Całkowity dochód zostanie przekazany na pomoc dzieciom dotkniętych wojną w Syrii i krajach ościennych, za pośrednictwem UNICEF – organizacji humanitarnej działającej ma rzecz dzieci.
Serdecznie dziękujemy społeczności szkolnej i lokalnej za włączenie się w akcję i zapraszamy jeszcze do pomocy dotkniętym wojną dzieciom, spośród których są takie, które nie pamiętają czasów pokoju!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, samochód, niebo i na zewnątrz  ?????????????????????????????????????????????????????????????????