MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ

Opublikowano: 8 grudnia, 2019

W dniu 6 grudnia br. w SP Radecznica odbył się Mikołajkowy Turniej w Piłce Nożnej. Organizatorami był GKS Relax Radecznica i SP Radecznica.
W zawodach uczestniczyli zawodnicy szkół podstawowych naszej gminy, tj. z Czarnegostoku, Gorajca, Radecznicy i Zaburza. Rozgrywki przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, IV-VI i VII-VIII. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie.
KI III

5. Piotr Olech
6. Bartek Rybaczuk
7. Franciszek Tutka

Uczniowie klasy III rozegrali zacięty mecz ze SP Radecznica, nieznacznie ulegając 2:3. Warto dodać, że w naszej drużynie grały także dziewczyny. Drużyny starsze IV-VI i VII-VIII wygrały wszystkie swoje mecze. Ale w tym turnieju zwycięstwa nie były najważniejsze, chodziło głównie o dobrą zabawę, kulturalne kibicowanie i integrację dzieci i młodzieży z terenu gminy.
Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i słodycze. Dziękujemy Organizatorom za miłe przyjęcie i ufundowane nagrody.

R9  ?????????????????????????????????????????????????????????????????