POZYTYWNE ZMIANY

Opublikowano: 27 kwietnia, 2020

Wielkie słowa uznania należą się pracownikom szkoły, którzy czas zawieszenia zajęć stacjonarnych wykorzystują na odnowienie pomieszczeń szkolnych.
Pomalowane zostały: sanitariaty dziewcząt i chłopców wraz z korytarzem przy sali gimnastycznej, antresola i magazynek nad salą gimnastyczną, sala oddziału przedszkolnego, sala klasy I, świetlica, wiatrołap- wejście boczne do szkoły oraz sala komputerowa.
W związku z tym, że przerwa w szkołach trwa nadal, prace remontowe będą kontynuowane.
Mamy nadzieję, że ten trudny czas, w którym się znaleźliśmy, nie zniechęci nas do pozytywnego działania i niedługo spotkamy się w murach szkoły. Powrót nas wszystkich do normalnej pracy na pewno będzie przyjemny, a nowo odświeżone pomieszczenia i sale lekcyjne będą sprzyjać dobrej pracy i miłej atmosferze.
Życzymy zdrowia i wytrwałości!

korytarz  ?????????????????????????????????????????????????????????????????