„CIEKAWE MIEJSCA W MOJEJ OKOLICY, O KTÓRYCH WARTO PAMIĘTAĆ”

Opublikowano: 28 czerwca, 2020

„CIEKAWE MIEJSCA W MOJEJ OKOLICY, O KTÓRYCH WARTO PAMIĘTAĆ” – pod takim hasłem w II półroczu 2019/2020 r. odbył się Konkurs Rodzinny skierowany do uczniów z klas I-III ( makieta, rysunek) oraz V-VIII (dłuższa forma wypowiedzi – list, wywiad, esej).
Ideą przedsięwzięcia było rozbudzenie zainteresowania oraz poznanie historii i dziedzictwa kulturowego naszego regionu.
Do udziału w konkursie zgłosili swoje prace następujący uczniowie:
Sandra Cielica – rysunek

Franciszek Tutka
Milena Wasil
Agnieszka Wójcik

W dniu dzisiejszym uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Wszyscy otrzymali podziękowania, pamiątkowe kubki ze swoim imieniem i zdjęciem szkoły. I i II miejsca nagrodzono dodatkowymi upominkami – albumami oraz piłkami do gier sportowych, natomiast uczniów biorących udział w kategorii literackiej ciekawymi książkami. Dziękujemy za udział zarówno uczniom, jak i ich rodzicom
Nagrody zostały ufundowane dzięki hojności Pana Tomasza Smarkali i Państwa Moniki i Grzegorza Kazirodów. Za wsparcie finansowe naszego przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy.

Dyrektor i organizatorzy konkursu

PS Powyższe działanie jest jednym z elementów projektu programowego „Gorajec i okolice odkrywamy na nowo”. Mamy nadzieję, że w następnym roku szkolnym będą realizowane kolejne jego etapy.

105944360_3003898243020538_6437988558578844376_o

?????????????????????????????????????????????????????????????????