ZAWIESZENIE ZAJĘĆ STACJONARNYCH – KOMUNIKAT

Opublikowano: 8 listopada, 2020
Zawieszenie zajęć stacjonarnych przedłużone do 29 listopada
Nauka zdalna w klasach I-III
Oddział przedszkolny pracuje stacjonarnie według planu
Od poniedziałku, 9 listopada do 29 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III (szczegółowe zasady pracy określone są zarządzeniem dyrektora).
Od 9 listopada do 29 listopada przedłużone zostaje zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII i kontynuowane nauczanie zdalne na dotychczasowych zasadach.
Kształcenie oraz kontakt z nauczycielami w klasach 1-8 będą prowadzone przy wykorzystaniu platformy Classroom oraz e-dziennika.
Praca uczniów będzie monitorowana oraz oceniana przez nauczycieli. W przypadku przeszkód technicznych proszę na bieżąco kontaktować się z wychowawcą klasy.
Nauka dla dzieci w oddziale przedszkolnym pozostaje bez zmian.
Zachęcam do śledzenia informacji udostępnianych na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja.
Alina Smarkala – dyrektor szkoły
od 9 do 29