Państwowa Szkoła Muzyczna w Szczebrzeszynie przyjmuje zapisy na rok szkolny 2021/2022

Opublikowano: 7 maja, 2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Informujemy, że trwają zapisy na rok szkolny 2021/2022 do Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karola Namysłowskiego w Szczebrzeszynie.
Nauka w naszej szkole jest bezpłatna, istnieje możliwość wypożyczenia instrumentów muzycznych. Zachęcamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat do zapoznania się z ofertą szkoły.
Przygotowaliśmy krótki film- zaproszenie do nauki w szkole muzycznej. Poznajcie naszych nauczycieli, uczniów i instrumenty na których grają.

Poniżej link do filmu:

Przesłuchania wstępne planujemy na 28.05.2021 roku. Dla każdego kandydata będzie wskazana konkretna godzina przesłuchań.

Szczegółowe wiadomości oraz wniosek o przyjęcie znajdują się na stronie internetowej www.psm.szczebrzeszyn.pl w zakładce Rekrutacja. Informacje można również uzyskać dzwoniąc do sekretariatu szkoły w godz. od 8.00 do 16.00, tel. 84 535 97 62.

Serdecznie zapraszam do rozpoczęcia nauki w naszej szkole.

Marta Ostrowska
Dyrektor PSM I st.