KONKURSY NIEPODLEGŁOŚCIOWE

Opublikowano: 5 listopada, 2021

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursów niepodległościowych, których celem jest kształtowanie postaw patriotycznych oraz upowszechnianie i podtrzymywanie tradycji narodowych.
Do uczniów klas I-IV szkół podstawowych adresowany był konkurs plastyczny „Kolory Niepodległości”. Przystąpili do niego: Izabela Osman i Kamil Mogielnicki z klasy I; Lena Zygmunt i Miłosz Szylar z klasy II; Maria Kruszyńska, Hubert Wachowicz, Piotr Kaziród, Michał Gozdecki i Bartosz Smoter z klasy III; Malwina Głowala, Katarzyna Smarkala, Paulina Komornik i Adrian Wojtaszek z klasy IV. Natomiast uczniowie klas V-VIII zaproszeni zostali do udziału w konkursie historyczno-literackim „Wolna – Niepodległa”. Każdy uczestnik miał wykonać pracę, która mogła przyjąć formę, np.: eseju, opowiadania czy rozprawki. Uczennica klasy VIII Zuzanna Smarkala napisała rozprawkę.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Zapraszamy do obejrzenia prac.

?????????????????????????????????????????????????????????????????