Z WIERSZEM ZA PAN BRAT

Opublikowano: 9 marca, 2022

4 marca 2022 r. w naszej szkole miał miejsce konkurs recytatorski pod hasłem „WIERSZYKI Z KSIĄŻECZEK WYPOŻYCZONYCH W SZKOLNEJ BIBLIOTECE”.
Konkurs miał na celu popularyzowanie wypożyczania książek w szkolnej bibliotece oraz rozwijanie zdolności recytatorskich dzieci i zainteresowanie ich czytelnictwem już od najmłodszych lat. Cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział 6 przedszkolaków oraz 17 uczniów z klasy I-III. Wszyscy recytujący zaprezentowali się bardzo dobrze. Najlepsi zostali jego laureatami. Poniżej prezentujemy listę dzieci i uczniów biorących udział w konkursie.

Dzieci z oddziału przedszkolnego: Nadia Zygmunt, Aleksandra Jargieło, Maja Mazurek, Jakub Radomski, Daniel Charkot i Rafał Bielak.

Klasa I: Alicja Chmiel, Alicja Mróz, Jan Harkot, Szymon Chmiel, Izabela Osman, Zuzanna Mróz, Kamil Mogielnicki, Kacper Książek.

Klasa II: Miłosz Szylar, Lena Zygmunt, Marcel Stańczyk.

Klasa III: Maria Kruszyńska, Michał Gozdecki, Bartosz Smoter, Sandra Cielica, Kamila Szczepanek, Hubert Wachowicz.

Uczestnikom recytatorskich zmagań dziękujemy za udział w konkursie i nieustannie zapraszamy do szkolnej biblioteki.

?????????????????????????????????????????????????????????????????