Bal Andrzejkowy

Opublikowano: 30 listopada, 2019
Wtorek 26 listopada 2019 r. był dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3  wyjątkowy. Właśnie w tym dniu dzieci miały okazję przenieść się w magiczny świat, uczestnicząc w Balu Andrzejkowym.
Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.
Uczniowie, kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, losowali wróżby. Dzieci m.in. odgadywały kim będą w przyszłości.
Wszyscy tańczyli i bawili się wspólnie przy dźwiękach  muzyki.
Energię do zabawy zapewniły  zdrowe przekąski – owoce oraz kolorowe kanapki, które dzieci mogły sobie własnoręcznie zrobić  z przygotowanych składników.
bal   ?????????????????????????????????????????????????????????????????