Czysta woda dla Afryki – każdy może pomóc!

Opublikowano: 4 marca, 2018

Pragniemy poinformować  o włączeniu się naszej szkoły w dzieło misyjne Diecezji Zamojsko -Lubaczowskiej, której celem będzie pomoc ludności Afryki w dostępie do czystej wody.W tym celu w szkole prowadzona jest zbiórka makulatury.  Zdobyte w ten sposób pieniądze,  zostaną przekazane na budowę studni głębinowych w Afryce. Każdy zebrany kilogram makulatury to 75 litrów wody dla Afryki. Zachęcamy serdecznie do udziału w tej akcji,  tym bardziej, że już wcześniej społeczność szkolna chętnie włączała się w zbiórkę makulatury na rzecz fundacji pomagającej dzieciom.
Pismo  w tej sprawie zostało zamieszczone na stronie szkoły w zakładce – ogłoszenia.
Koordynatorkami akcji są: Małgorzata Szkołut i Barbara Kwapisz.

Wyróżnione

Przeczytaj również...