Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2019

Opublikowano: 2 maja, 2019

Eliminacje gminne Turnieju BRD odbyły się 30 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Gorajcu.
Głównym celem Turnieju są działania na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego dzieci i młodzieży szkolnej.
W I grupie wiekowej (rocznik 2007,2008,2009) rywalizowały cztery drużyny: SP w Czarnymstoku, SP w Gorajcu, SP w Zaburzu i SP w Radecznicy.
II grupę wiekową (rocznik 2006 i starsi) stanowiło pięć drużyn: SP w Czarnymstoku, Gimnazjum w Gorajcu, SP w Zaburzu, SP w Radecznicy i Gimnazjum w Radecznicy.
Wyniki uczniów w I grupie:
I miejsce – SP w Radecznicy
II miejsce – SP w Czarnymstoku
III miejsce – SP w Gorajcu
IV miejsce – SP w Zaburzu
Wyniki uczniów w II grupie:
I miejsce – Gimnazjum w Radecznicy
II miejsce – SP w Radecznicy
III miejsce – SP w Czrnymstoku
IV miejsce – SP w Zaburzu
V miejsce – Gimnazjum w Gorajcu
Na eliminacjach powiatowych, w dniu 9 maja w WORD w Zamościu, Gminę Radecznica będą reprezentowały drużyny, które zajęły pierwsze miejsca, tj. SP w Radecznicy i Gimnazjum w Radecznicy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom Turnieju oraz ich opiekunom i życzymy uczniom jak najlepszych wyników podczas eliminacji powiatowych.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą i w budynku