Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2022

Opublikowano: 25 kwietnia, 2022

Eliminacje gminne Turnieju BRD odbyły się w dniu 22 kwietnia 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Gorajcu, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19.
Głównym celem Turnieju są działania na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego dzieci i młodzieży szkolnej. Turniej oficjalnie rozpoczęła Pani Wiesława Śliwińska-Wyłupek – Dyrektor PSP w Gorajcu.

W Turnieju uczestniczyły 3 drużyny z grupy I i 4 drużyny z grupy II ze szkół podstawowych z terenu gminy Radecznica.

WYNIKI ETAPU GMINNEGO:

GRUPA I

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zaburzu im. Jana Pawła II
II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorajcu
III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnymstoku

GRUPA II

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zaburzu im. Jana Pawła II
II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Radecznicy
III miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorajcu
IV miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnymstoku

Do etapu powiatowego zakwalifikowały się drużyny, które zajęły I miejsca w swojej grupie wiekowej.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a drużynom które zwyciężyły w poszczególnych kategoriach życzymy sukcesu na etapie powiatowym.

?????????????????????????????????????????????????????????????????