Finał konkursu matematycznego

Opublikowano: 28 maja, 2017

W dniu 13 maja 2017 r. odbył się w Zamościu finał konkursu matematycznego
dla uczniów gimnazjum „Zagimak” Naszą szkołę reprezentowały: Paulina Kurek –
w kategorii klas drugich oraz Renata Krzyszczak – w kategorii klas trzecich. Najlepsi uczniowie z pięciu powiatów mieli do rozwiązania, w czasie 90 minut, cztery zadania otwarte oraz dziesięć zadań testowych o zwiększonym stopniu trudności. 24 maja 2017 r. na stronie Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Zamościu opublikowano wyniki finału. Miło jest nam poinformować, że uczennica Paulina Kurek uzyskała tytuł laureata konkursu Zagimak, a Renata Krzyszczak jest finalistką tego konkursu.
Uczennice przygotowywały się po okiem Pani Krystyny Jachymek – Kurek.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wyróżnione

Przeczytaj również...