Finał WOŚP

Opublikowano: 14 stycznia, 2019

W niedzielę 13 stycznia 2019 r. odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany w naszej szkole po raz drugi. W poprzednim tygodniu trwały zbiórki pieniężne. Dodatkowo zorganizowano kiermasz przedmiotów pamiątkowych przyniesionych przez uczniów i nauczycieli. W piątek przeprowadzono zbiórkę w Szkole Podstawowej w Czarnymstoku. Niedzielna zbiórka uliczna była podsumowaniem tej akcji. Przeprowadzili ją wolontariusze z klasy VIII i III gimnazjum pod opieką nauczycieli. Akcja spotkała się z pozytywnym odbiorem miejscowej społeczności, w tym właścicieli sklepów. Szczególne słowa podziękowania składamy Pani Helenie Pieczykolan i Panu Edwardowi Madejowi za przygotowany poczęstunek. Zebrano łącznie 2 330 złotych.  Darczyńcom i wolontariuszom serdecznie dziękujemy.

dav     ?????????????????????????????????????????????????????????????????