Jak świętowaliśmy Dzień Ziemi?

Opublikowano: 28 kwietnia, 2017

26 kwietnia w naszej szkole miały miejsce wydarzenia związane z obchodami Międzynarodowego Dnia Ziemi. Z tej to okazji gościliśmy Panią Małgorzatę Grabek pracownika Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych. Nasz gość przedstawił prezentację, której tematyką były  współczesne zagrożenia  środowiska spowodowane działalnością człowieka oraz sposoby  zminimalizowania skutków tej działalności. W drugiej części uroczystości odbył się konkurs poezji ekologicznej, w którym wzięło udział 29 uczniów z klas O-VI. W  komisji konkursowej zasiedli : Pani Małgorzata Grabek, Pani Ewa Olech i Pani Teresa Harkot. Po wysłuchaniu wszystkich zaprezentowanych wierszy jury przyznało nagrody. Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i książki, a pozostali dyplomy za udział. Cieszymy się, że impreza ta spotkała się z dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

Wyróżnione

Przeczytaj również...