Konkurs wiedzy o regionie

Opublikowano: 16 marca, 2016

W dniu 15  marca br. odbyły się szkolne eliminacje konkursu „Wiedzy o Regionie” dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W zmaganiach turniejowych wzięło udział 18 uczniów naszego gimnazjum. Laureatami etapu szkolnego zostali następujący uczniowie:

1.    Maria Duer uczennica klasy I

2.    Damian Łosiewicz uczeń klasy III b

3.    Sebastian Hadam uczeń klasy III a

Wyłonieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę na etapie regionalnym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu w dniu 17 marca 2016r.

Celem konkursu  jest propagowanie  turystyki  wśród młodzieży szkolnej, popularyzacja historii i tradycji i kultury regionu oraz rozwijanie zainteresowań regionami Lubelszczyzny. Głównym organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu.

Wyróżnione

Przeczytaj również...