Opublikowano: 21 października, 2018

Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku szkolnym przystępujemy do konkursu „MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI”. Jest to XVIII edycja, przebiega pod hasłem „Z Janem Pawłem II na misyjnych drogach”. W ramach kategorii charytatywnej, przedstawiciele wolontariatu szkolnego, w niedzielę 28 października 2018 r. po każdej Mszy Świętej przy kościele parafialnym w Gorajcu będą sprzedawać znicze.

Sprzedaż jest planowana również przy miejscowym cmentarzu w środę, tj. 31 października oraz w szkole, w okresie do Wszystkich Świętych.
Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele misyjne.
Wspólnie możemy pomóc w wyposażeniu przedszkola prowadzonego przez siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi w chrześcijańskiej wiosce Rezegat koło Armant w Egipcie.
Serdecznie zapraszamy społeczność szkolną i lokalną do włączenia się w akcję zbierania środków finansowych na wskazany powyżej cel.
Wolontariusze
PSP w Gorajcu