Pielgrzymka młodzieży do Zabawy

Opublikowano: 17 listopada, 2015

W dniach 13-14 listopada 2015 roku odbyła się pielgrzymka młodzieży biorącej udział w II Diecezjalnym Konkursie o bł. Karolinie Kózce i ŚDM do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie. Podczas pielgrzymki młodzież uczestniczyła w Mszy Świętej oraz Adoracji w Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie, Drodze Krzyżowej Szlakiem Męczeństwa bł. Karoliny, modlitwie przy Pomniku Ofiar Wypadków Drogowych i Komunikacyjnych,
a także odwiedziła dom rekolekcyjny im. bł. Karoliny w Rzeszowie. W wyjeździe wzięło udział 35 osób z Zamościa, Hrubieszowa, Tyszowiec, Krynic, Korytkowa Dużego, Gorajca wraz z katechetami oraz Asystentem Diecezjalnym KSM ks. Stanisławem Książkiem. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Joanna Mazur i Aleksandra Osman.

Załącznik

Wyróżnione

Przeczytaj również...