Opublikowano: 4 kwietnia, 2022

W niedzielę 3 kwietnia 2022 r. w Kościele Parafialnym w Gorajcu został zorganizowany „Kiermasz wielkanocny”, z którego cały dochód będzie przeznaczony na zakup sztandaru
z wizerunkiem Kardynała Stefana Wyszyńskiego, przyszłego Patrona Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorajcu. Można było nabyć palmy, stroiki, ozdoby, kartki wielkanocne i serwetki dekoracyjne przygotowane przez panie z poszczególnych kół oraz uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły.

Pragniemy serdecznie podziękować paniom z Kół Gospodyń Wiejskich działających w Gorajcu:
– KGW Gorajec-Stara Wieś w składzie: Ewelina Mogielnicka, Dorota Tutka, Ewelina Osman, Anna Popko, Barbara Szczepanek, Aleksandra Zygmunt, Barbara Kwapisz, gościnnie włączyła się też pani Małgorzata Szkołut.
– KGW Gorajec-Zagroble w składzie: Anna Szkołut, Renata Mielnik-Wójcik, Anna Mielnik-Smarkala, Monika Ładosz, Natalia Kuźma, Magdalena Osińska-Rybaczuk, Maria Furlepa,
a gościnnie włączyły się: Barbara Kwapisz i Stefania Mielnik z Tereszpola-Zygmunty, Helena Kuna i Danuta Pawlak z Teodorówki.

Dzięki współpracy z ks. Proboszczem Krzysztofem Byliną możliwa była realizacja naszych działań.

Hojność ofiarodawców przyczyniła się do zebrania kwoty w wysokości 5 014,80 zł.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w tym ważnym dla naszej szkoły przedsięwzięciu.

Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorajcu

Bez tytułu