Pożegnanie gimnazjalistów

Opublikowano: 22 czerwca, 2018

21 czerwca 2018 r. to dzień wyjątkowy dla uczniów klasy III. Dzień pożegnania. Cała społeczność szkolna wzięła udział w tej uroczystości. Trzecioklasiści przedstawili program artystyczny zawierający podsumowanie kilkuletniego pobytu w szkole. Podziękowali za trzy lata wspólnej pracy, za trud włożony w kształcenie i wychowanie. Również uczniowie klasy II żegnali swoje koleżanki i kolegów, gratulując im wytrwałości i życząc samych sukcesów. Dzień ten zapewne miło wspominać będą też uczniowie, którzy otrzymali nagrody książkowe, dyplomy i podziękowania za rok ciężkiej, ale owocnej pracy. Na zakończenie spotkania pani dyrektor Alina Smarkala życzyła absolwentom pomyślności w nowych szkołach i realizacji życiowych marzeń.

Pożegnanie gimnazjalistów