Projekt „Najpiękniejsze miejsca na świecie”

Opublikowano: 21 marca, 2018

„Najpiękniejsze miejsca na świecie”
Taki tytuł miał projekt edukacyjny, który przygotowało  4 uczniów klasy II gimnazjum. Był to projekt przedmiotowy z zakresu geografii. Co kierowało uczniami przy wyborze tematu i przedmiotu projektu? Przede wszystkim ciekawość świata, chęć poznania najpiękniejszych miejsc na Ziemi, ale również pokazanie sobie i odbiorcom projektu miejsc, gdzie można pojechać jako turysta, zwiedzać, smakować, zachwycać się, a  może i przywieźć niezapomniane przeżycia. W ramach projektu uczniowie przygotowali piękną prezentację, dwie gazetki i album  ze zdjęciami najpiękniejszych miejsc na świecie. Projekt realizowali: Szymon Czok, Kacper Gruszka, Kacper Sykała, Adrian Wrona. Opiekunem projektu była  Pani Małgorzata Szkołut. Zaprezentowano go w pierwszy dzień wiosny, tj. 21 marca 2018 r.
Projekt „Najpiękniejsze miejsca na świecie”

Wyróżnione

Przeczytaj również...