PRZED GALĄ PODSUMOWUJĄCĄ PROJEKT

Opublikowano: 10 listopada, 2018

W piątek 9 listopada 2018 roku o godz. 11:00 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, odbędzie się Gala Podsumowująca projekt „Szkoły dla Niepodległej”.
Na zaproszenie Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk, Minister Edukacji Anna Zalewska ma być gościem tej uroczystości.
W programie przewidziano m.in.: wspólne śpiewanie hymnu narodowego w ramach akcji „Dzień dla Niepodległej”, wystąpienia okolicznościowe, prezentację przedsięwzięć zrealizowanych przez szkoły z obszaru działania Kuratorium Oświaty w Lublinie w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Szkoły i placówki oświatowe, które wzięły udział projekcie „Rekordowy Polonez na 100-lecie Niepodległości” zostaną uhonorowane Certyfikatami Biura Rekordów.
W uroczystości wezmą udział przedstawiciele naszej szkoły: Dyrektor Szkoły- Alina Smarkala oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Kamila Kwapisz.
Poniżej – fotorelacja ze zrealizowanych przez nas niektórych przedsięwzięć niepodległościowych, która została przygotowana na powyższą uroczystość.

GALAn